Infolinka:        +421 (0)2 800 287 80
Mobil:             +421 948 958 068
Email:             info@expresnyposudok.sk
Máte otázky, pripomienky alebo návrhy na zlepšenie? Zavolajte nám na Infolinku expresnyposudok.sk +421 (0)2 800 287 80 od 7:00 do 20:00 alebo nám ich pošlite na info@expresnyposudok.sk,  resp. použite kontaktný formulár nižšie. My sa vám obratom ozveme s riešením. Ďakujeme!

 

Potrebujete rýchlo cenovú ponuku?

Stačí odoslať dopytový formulár a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Alebo nám zavolajte 0948 958 068 a my zodpovieme všetky Vaše otázky.

* pole je povinné

 

Úloha znalca v Bratislave 

Znalec Bratislava je kľúčovou postavou v oblasti oceňovania nehnuteľností a poskytovania expertných služieb v tejto oblasti. Jeho odbornosť a skúsenosti predstavujú nevyhnutný základ pre zabezpečenie spravodlivých a presných odhadov hodnoty nehnuteľností v Bratislave.   

znalec nehnutelnosti bratislava

Analytický prístup k nehnuteľnostiam 

Znalec nehnuteľností Bratislava je známy svojou schopnosťou vykonávať detailné analýzy trhu a komplexné posúdenie stavu nehnuteľností. Jeho práca zahŕňa hodnotenie rôznych faktorov, ako sú lokalita, stav budovy, trhové trendy a potenciál pre budúce investície. 

Stanovenie ceny služieb 

Cena služieb znalca nehnuteľností Bratislava sa môže líšiť v závislosti na rozsahu a zložitosti poskytovaných odhadov. Každopádne, väčšina klientov je ochotná zaplatiť za kvalitné a spoľahlivé odhady, ktoré im pomôžu minimalizovať riziká spojené s ich investíciami do nehnuteľností. 

Dôvera v rozhodnutia klientov 

Odhadca nehnuteľností Bratislava je teda kľúčovým partnerom pre každého, kto má záujem o nehnuteľnosti v tejto oblasti. Jeho znalosti a profesionálny prístup poskytujú klientom istotu a dôveru v ich rozhodnutiach, či už ide o investície do bytov, domov, komerčných priestorov alebo pozemkov v Bratislave. S jeho pomocou môžu klienti dosiahnuť úspech a maximalizovať hodnotu svojich nehnuteľností. 

 

POBOČKA BRATISLAVA
znalec / znalci POBOČKY BRATISLAVA vypracovávajú znalecké posudky v týchto okresoch:

 • Bratislava I: Staré Mesto
 • Bratislava II: Podunajské Biskupice, Ružinov, Vrakuňa
 • Bratislava III: Nové Mesto, Rača, Vajnory
 • Bratislava IV: Devín, Devínska Nová Ves, Dúbravka, Karlova Ves, Lamač, Záhorská Bystrica
 • Bratislava V: Čunovo, Jarovce, Petržalka, Rusovce
 • Malacky: Malacky, Stupava
 • Pezinok: Modra, Pezinok, Svätý Jur
 • Senec: Senec

posudky Slovenska republika

Znalecký posudok pre ktorúkoľvek mestskú časť v Bratislave

Plánujete vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov, nachádzate sa v dedičskom konaní, chcete si v najbližšej dobe vziať hypotéku či úver zabezpečený nehnuteľnosťou alebo potrebujete zapísať rozostavanú stavbu do katastra nehnuteľností?

Vo všetkých prípadoch sa bude od vás požadovať predloženie znaleckého posudku nehnuteľností. Pri rozvode a dedičskom konaní budete potrebovať znalecký posudok za účelom vysporiadania majetku a pri žiadosti o hypotéku či úver je predloženie posudku nutné z dôvodu stanovenia výšky úveru a zriadenia záložného plánu.

Hodnota nehnuteľnosti patrí medzi najdôležitejšie faktory, ktoré majú vplyv na objem schváleného úveru. Naši znalci Vám vypracujú znalecký posudok za účelom poskytnutia hypotekárneho úveru alebo v ďalších prípadoch nevyhnutného ohodnotenia nehnuteľnosti. Znalci, spolupracujúci s našou spoločnosťou, sú zapísaní v zozname znalcov Ministerstva spravodlivosti Slovenskej republiky, konkrétne v odbore Stavebníctvo a v nájdete ich v odvetví Odhad hodnoty nehnuteľností s prideleným evidenčným číslom.

Aké podklady sú potrebné na vypracovanie znaleckého posudku?

Na to, aby mohol znalec odviesť svoju prácu, bude potrebovať okrem sprístupnenia nehnuteľnosti za účelom obhliadky aj niekoľko podkladov, ktoré sa líšia od typu oceňovanej nehnuteľnosti.

Pre ocenenie bytu je potrebné dodať:

 • list vlastníctva nie starší ako 3 mesiace
 • kópia z katastrálnej mapy
 • pôdorys bytu
 • doklad o nadobudnutí bytu (doložiť ho môžete kúpnou zmluvou, osvedčením o dedičstve a pod.)
 • doklad o veku (na základe potvrdenia od správcu domu)

Pre ocenenie rodinného domu (chaty):

 • list vlastníctva nie starší ako 3 mesiace
 • kópia z katastrálnej mapy
 • ak sa jedná o rozostavanú stavbu, tak aj geometrický plán
 • doklad o veku (stavebné povolenie, kolaudačné rozhodnutie)
 • projektová dokumentácia

Nechajte si vypracovať kvalitný znalecký posudok priamo od nás. Na mestskej časti záleží. Poloha a lokalita je najdôležitejší faktor pri určení hodnoty nehnuteľnosti.

Spracujeme znalecké posudky všetkých 20 katastrálnych území Bratislavy: Staré Mesto, Podunajské Biskupice, Lamač, Nové Mesto, Ružinov, Vrakuňa, Rača, Vinohrady, Trnávka, Nivy, Vajnory, Karlova Ves, Dúbravka, Devín, Devínska Nová Ves, Záhorská Bystrica, Petržalka, Jarovce, Rusovce, Čunovo.