znalec / znalci POBOČKY ŽILINA vypracovávajú znalecké posudky v týchto okresoch: BYTČA, ČADCA, DOLNÝ KUBÍN, KYSUCKÉ NOVÉ MESTO, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ, MARTIN, NÁMESTOVO, RUŽOMBEROK, TURČIANSKE TEPLICE, TVRDOŠÍN, ŽILINA

Infolinka:        +421 (0)41 202 87 80
Mobl:              +421 948 958 068
Email:             info@expresnyposudok.sk
Máte otázky, pripomienky alebo návrhy na zlepšenie? Zavolajte nám na Infolinku espresnyposudok.sk +421 (0)41 202 87 80 od 7:00 do 20:00 alebo nám ich pošlite na info@expresnyposudok.sk,  resp. použite kontaktný formulár nižšie. My sa vám obratom ozveme s riešením. Ďakujeme!

Potrebujete rýchlo cenovú ponuku?

Stačí odoslať dopytový formulár a my Vás budeme čo najskôr kontaktovať.
Alebo nám zavolajte 0948 958 068 a my zodpovieme všetky Vaše otázky.

* pole je povinné

Precízne stanovenie hodnoty nehnuteľností v Žiline 

Pri stanovení hodnoty nehnuteľností v meste Žilina je rozhodujúce mať k dispozícii spoľahlivého odborníka, ako je znalec Žilina. Jeho odbornosť a skúsenosti s miestnym trhom mu umožňujú poskytnúť klientom presný a objektívny posudok hodnoty ich majetku. Znalec v Žiline pri svojej práci zohľadňuje rôzne faktory, vrátane polohy nehnuteľnosti, stavu budovy, miestnych trhových trendov a ďalších relevantných aspektov. Jeho posudok je nevyhnutným nástrojom pre klientov, ktorí sa zaoberajú kúpou, predajom alebo investovaním do nehnuteľností v tomto regióne. Svojou expertízou a dôkladným prístupom prispieva k transparentnosti a úspechu v oblasti nehnuteľností. 

Odborný pohľad na hodnotu nehnuteľností v Žiline 

Pri určovaní hodnoty nehnuteľností v meste Žilina je kľúčové mať po ruke spoľahlivého odborníka, ako je znalec nehnuteľnosti v Žiline. Jeho široká odbornosť a skúsenosti s miestnym trhom mu umožňujú poskytnúť klientom presný a objektívny posudok hodnoty ich majetku. Znalec nehnuteľnosti pri svojej práci zohľadňuje rôzne faktory, ako je poloha nehnuteľnosti, stav budovy, miestne trhové trendy a ďalšie relevantné aspekty. Jeho posudok je nevyhnutným nástrojom pre klientov, ktorí sa zaoberajú kúpou, predajom alebo investovaním do nehnuteľností v tomto regióne. Svojou odbornosťou a dôkladným prístupom prispieva k transparentnosti a úspechu v oblasti nehnuteľností.

Úloha znalca cien nehnuteľností v Žiline 

Znalec ceny nehnuteľností v Žiline je odborník s bohatými skúsenosťami a znalosťami v oblasti hodnotenia nehnuteľností vo Žiline a okolí. Jeho znalecké posudky majú veľký význam pri určovaní spravodlivej trhovej hodnoty nehnuteľností, či už ide o byty, domy, alebo komerčné priestory. Znalecký posudok zhodnocuje množstvo faktorov vrátane polohy, stavu a ďalších charakteristík nehnuteľnosti, aby poskytol presný odhad ich hodnoty v súčasnom trhu. Kompetentný znalec ceny nehnuteľností v Žilinskom kraji je nevyhnutným partnerom pre tých, ktorí sa zaujímajú o kúpu, predaj alebo oceňovanie nehnuteľností v tejto lokalite. 

Dôležitosť práce odhadcu nehnuteľností v Žiline 

Odhadca nehnuteľností v Žiline je odborník s hlbokými znalosťami miestneho trhu nehnuteľností, ktorý poskytuje dôkladné a spoľahlivé odhady hodnôt nehnuteľností vo Žiline a jej okolí. Ich práca je zameraná na podrobné analyzovanie rôznych aspektov nehnuteľností, ako sú lokalita, stav budovy, veľkosť a ďalšie faktory, aby mohli poskytnúť presný a vyvážený odhad trhovej hodnoty jednotlivých nehnuteľností. Dôkladný odhadca nehnuteľností je neoceniteľným zdrojom informácií pre klientov, ktorí sa zaujímajú o kúpu, predaj alebo oceňovanie nehnuteľností v tejto oblasti. 

Znalecký posudok nehnuteľností vyhotovíme aj v Žiline

Vítame Vás na stránke expresnyposudok.skktorá je venovaná ohodnocovaniu nehnuteľností. Proces ohodnocovania vykonáva ako odbornú činnosť znalec (súdny znalecv odbore Stavebníctvo v odvetví Odhad hodnoty nehnuteľností. Naše služby ponúkame vo všetkých krajských mestách SR. Vyhotovíme Vám znalecký posudok na byt, rodinný dom, pozemok, priemyselné stavby, sklady a iné nehnuteľnosti. Pre Žilinu vypracovávame najčastejšie posudky pre lokality Bôrik, Hájik, Hliny, Mojšová Lúčka, Solinky, Strážov a samozrejme najväčšie miestne sídlisko Vlčince.

Znalecký posudok v odvetví „Odhad hodnoty nehnuteľností“ slúži na stanovenie všeobecnej hodnoty nehnuteľnosti a zároveň predstavuje doklad o stave nehnuteľnosti k určitému dátumu (napr. pri kúpe bytu).

Znalecký posudok sa vypracováva pre konkrétny účel (právny úkon).  Každý účel má svoje špecifiká, ktoré sa musia rešpektovať. Medzi bežné účely znaleckých posudkov patria napr.:

 • dedičské konanie
 • záložné právo (napr. pre hypotekárny úver v banke)
 • prevod nehnuteľnosti
 • nepeňažný vklad do spoločnosti
 • zápis rozostavanej stavby do katastra nehnuteľností
 • nájom pozemkov
 • ohodnotenie zložiek podnikov
 • vysporiadanie bezpodielového spoluvlastníctva manželov (BSM), vysporiadanie podielového spoluvlastníctva
 • určenie hodnoty vecných bremien (právo prechodu a prejazdu a pod.)
 • iné (exekúcia nehnuteľnosti, atď..).

Ako znalci stanovujeme hodnotu rôznych nehnuteľností:

 • rodinné domy, chaty, chalupy
 • pozemky podľa charakteru
 • byty a nebytové priestory
 • stavby a rozostavané stavby (jednoduché a drobné stavby, administratívne a obchodné budovy, výrobné haly, skladovacie haly,..)
 • areály (výrobné, poľnohospodárske,..), prevádzkové a administratívne budovy, haly a pod.
 • príslušenstvo budov (oplotenie, prípojky inžinierskych sietí,..).

Nájdete nás aj na strednom Slovensku. Znalecký posudok Vám vyhotovíme aj v Žiline.